O firmie

Sklep powstał na bazie doświadczenia jakie zdobyliśmy współpracując z wiodącymi producentami drukarek kart plastikowych. Tworzy ją grono młodych i ambitnych ludzi których celem jest dynamiczny rozwój firmy w oparciu o dbałość o klienta i zapewnienie maksymalnej satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów. Liczne kontakty u naszych zachodnich partnerów utwierdzają nas w przekonaniu że jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania związane z technologia nadruku na kartach plastikowych oraz dodatkowymi akcesoriami do kart plastikowych.

Nazwa sklepu wzięła się ze skrótu określającego zestaw czterech podstawowych kolorów farb drukarskich stosowanych powszechnie w druku kolorowym w poligrafii i metodach pokrewnych (atramenty, tonery i inne materiały barwiące w drukarkach komputerowych, kserokopiarkach itp.) w odwróconej formie. Na zestaw tych kolorów mówi się również barwy procesowe lub kolory triadowe. CMYK to jednocześnie jedna z przestrzeni barw w pracy z grafiką komputerową.

Y - Yellow (źółty - kolor bardzo podobny do żółtego, jednak trochę bledszy od typowej nasyconej żółcieni. W syntezie addytywnej kolor uzyskany w wyniku połączenia czerwieni i zielonego.)

M - Magenta (karmazynowy - w syntezie addytywnej kolor uzyskany w wyniku połączenia czerwieni i niebieskiego. Najbardziej podobne kolory to purpura, karmazyn i amarant.)

C - Cyan (cyjan - odcień niebieskiego, ale trochę bledszy i bardziej spłowiały, można go określić jako szarobłękitny lub sinoniebieski. Najbardziej podobne kolory to błękit, szafir i turkus. W syntezie addytywnej kolor uzyskany w wyniku połączenia zielonego i niebieskiego

K - blacK (czarny - kolor o niezbyt głębokiej czerni