Sposoby płatności

Oferujemy poniższe metody płatności:

  1. Przy odbiorze – zapłata gotówką lub kartą kurierowi przy odbiorze produktu
  2. Przelewem bankowym - po złożeniu zamówienia, Zamawiający otrzymuje drogą poczty elektronicznej fakturę proforma z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
  3. Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Autopay S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Sopocie, ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000320590.
  4. Kartą płatniczą ( Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez Autopay S.A. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

  5. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył klient, chyba że klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami

  6. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu dostępnych na stronie sklepu ymck.pl Sprzedawca zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez nieudostępnianie określonych opcji płatności i dostawy.
  7. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.